آرچ آرت

آرچ آرت آمده تا طعم حرفه ای شدن ره به دهان دوست داران و علاقمندان به نرم افزارهای معماری، بچشاند. در همین راستا تفاوت هایی را جهت بهتر شدن و کاربردی تر کردن آموزش های ویدیویی ایجاد کرده است و تکامل این فرایند را نیز در دستور کار روزانه خود قرار داده است.

مزایای استفاده از سیستم آموزشی آرچ آرت (QHM) به شرح زیر می باشد.

آموزش های آرچ آرت تماما به صورت پروژه محور می باشند که با تمرینات واقعی توانایی های زیادی را در هنرجو ایجاد می کند.
کیفیت ضبط صدا و تصویر فوق العاده بالاست. برای ضبط صدای آموزش های آرچ آرت از میکروفون های با کیفیت بالا استفاده شده در حدی که شما هیچ نویزی را نمی شنوید و در هنگام دیدن ویدیوها کاملا به صدای استاد تمرکز دارید.
شیوایی و رسایی بیان مدرس بسیار بالاست، هنرجو به هیچ عنوان با صدای یکنواختی روبرو نیست و می تواند با هیجان تمامی آموزش ها را دنبال کند.
ویدیو های آموزشی از کلاس های واقعی فیلم برداری شده اند. این مهم باعث شده هنرجو حس در کلاس بودن را تجربه کند
آپدیت رایگان و به روز بودن آموزش ها به این معنی است که بعد از ارایه نسخه جدید هر نرم افزار آموزش ها نیز به روز می گردند. هنرجویان حرفه ای می مانند.
آموزش های ویدیویی این مزیت را دارند که هنرجو هیچ نکته ای را از دست نمی دهد و می تواند با مشاهده دوباره هر درس به اهداف آموزشی دسترسی پیدا کند.

سیستم پرسش و پاسخ حرفه ای آرچ آرت به هنرجو این توان را می دهد که هر زمان که به مشکلی برخورد به این سیستم رجوع کند و جواب خود را پیدا کند و یا سوال جدید بپرسد تا هنرجویان دیگر و استاد جواب را در سریع ترین زمان ممکن ارسال کنند.

دسترسی به بیش از ۶۰۰ گیگابایت اطلاعات دسته بندی شده مورد نیاز هنرجو قدرت مانور وی را در پروژه هایی که می خواهد به انجام برساند بالا می برد. دیگر نیاز نیست هنرجو دنبال این اطلاعات در اینترنت بگردد.