حریم شخصی

برای اینکه در آرچ آرت محصولی بخرید و نیز برای استفاده از برخی امکانات وب‌سایت نظیر ثبت نظر لازم است که در سایت عضو شوید. هنگام ثبت‌نام آرچ آرت اطلاعاتی مانند نام و نام خانوادگی، شماره تلفن همراه، پست‌الکترونیک و ... را از کاربرانش دریافت می‌کند تا بتواند خدماتی مفید و امن را به آن‌ها ارائه کند. اطلاعاتی که کاربران در هنگام ثبت‌نام یا در پنل کاربری خود وارد می‌کنند، به منزله‌ی اطلاعات مورد تائید آن‌هاست. آرچ آرت فقط این اطلاعات را قابل قبول می‌داند و از طریق این اطلاعات با کاربران ارتباط برقرار می‌کند.

ممکن است آرچ آرت برای مواردی از قبیل بازاریابی، ارتقای سطح خدمات، نظرسنجی، اطلاع‌رسانی تخفیف‌ها و رویدادها و مواردی از این قبیل از برخی اطلاعات کاربران استفاده کند. به عنوان مثال به آن‌ها پیامک یا ایمیل بفرستد.

حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند. مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی ناشی از عدم رعایت این موضوع بر عهده کاربر است.

آرچ آرت ممکن است نظرات ارسالی کاربران را در راستای قوانین وب‌سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، روکسو می‌تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند. کاربران ضمن استفاده از خدمات وبسایت آرچ آرت ، حق ویرایش اطلاعات و استفاده از آنها را در چارچوب فوق‌الذکر به آرچ آرت اعطاء نموده و حق اعتراض را از خود سلب می‌نمایند.

آرچ آرت با در نظر گرفتن این امر که هویت شخصی کاربران محرمانه است، اطلاعات شخصی آنان در اختیار هیچ شخص یا سازمان دیگری قرار نمی‌دهد، مگر اینکه با حکم مقام قضائی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موطف باشد این اطلاعات را در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد. در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای روکسو وجود ندارد و حق اعتراض از کاربران در این خصوص سلب می‌شود.

گفتنی است آرچ آرت همانند سایر وب سایت‌ها از جمع‌آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند، امنیت و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها در آرچ آرت حداکثر تلاش را به عمل می آورد که اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیر قانونی جلوگیری کند. طبیعتا مسئولیت هرگونه سوء استفاده به شخص یا اشخاص متخلف مربوط بوده و آرچ آرت حق اعتراض و پیگیری را از طریق قانونی بنابر صلاحدید خود محفوظ می‌دارد.