پرس های متداول

پرسش های متداول خود را در اینجا بیابید...

در زمان دیدن دوره های آموزشی، چگونه سوالات و مشکلاتمونو بپرسیم ؟

برای پرسیدن سوالات خود می تونید از سرویس پرسش و پاسخ ما که توی وب سایت آرچ آرت قرار داره استفاده کنید. فقط کافیه وارد وب سایت بشین و سوالتو بپرسی تا در کوتاه ترین زمان به آن پاسخ داده بشه.

نمونه جلسات رایگان آموزش های آرچ آرت رو از کجا ببینیم ؟

نمونه آموزش های رایگان دوره ها رو هم می تونید در کانال youtube و پیج اینستاگرام ما ببینید و هم می تونید با انتخاب دوره ی مورد نظر جلسات رایگانو ببیند.

چرا توصیه می شود از دوره های غیر حضوری استفاده کنید ؟

به دلیل اینکه بدون محدودیت های مکانی و زمانی می تونید آموزش های مورد نظرتون رو ببینید.

چجوری در خارج از کشور خرید کنیم ؟

در صورتی که شما یک کارت بانکی در ایرن داشته باشید به سادگی می تونید از طریق درگاه های بانک خریدتونو انجام بدید. در غیر اینصورت شما می تونید از طریق ارسال گیفت کارت های آمازون یا اپل و ... خرید کنید.

آیا دانلود دوره به صورت کامل حجم زیادی از اینترنت رو مصرف می کنه ؟

تمامی فایل های دوره های آرچ آرت به صورت کامل بهینه شدند و حجم بسیار کمی از اینترنت رو مصرف می کنند. یعنی دانلود هر جلسه کلاس یه ساعته فقط بین 150 تا 200 MB حجم میبره.

چطوری خرید کنیم ؟

مراحل خرید به این صورته که توی سایت ما عضو میشی، دوره ی مورد نظرتو انتخاب می کنی و روی افزودن به سبد خرید کلیک میکنی و خریدتو انجام میدی. توی مرحله بعد جلسات رو دانلود می کنی و با پلیر آرچ آرت آموزش ها رو مشاهده می کنی.

نحوه ی پشتیبانی به چه صورته ؟

هر سوالی که برات پیش میاد به سیستم پرسش و پاسخ وب سایت مراجعه می کنی و سوالتو میپرسی و در ادامه کارشناس های ما در کوتاه ترین زمان بهت پاسخ میدن. در ضمن سوالاتی برای همه پیش اومده هم قبلا آماده کردیم تا سریع تر مشکلتو حل کنی.

چگونه در خارج از کشور دوره به دستمون میرسه ؟

خوب ما برای اینکه کار شما عزیزان در خارج از کشور رو ساده کنیم جلسات دوره ها رو به صورت دانلودی روی وب سایت قرار دادیم که شما در کوتاه ترین زمان بتونید دوره ها رو دانلود کنید و ببینید.

دوره های آنلاین به چه صورته ؟

دیگه نیازی نداری چند روز منتظر بمونی تا دوره ها به دستت برسه. خریدتو انجام میدی و دوره ها رو دانلود میکنی و مشاهده میکنی. به همین سادگی

آیا فایل های دوره ها را می تونیم دانلود کنیم ؟

بله. فایل دانلود جلسات، توی صفحه هر دوره در وب سایت قرار داره ...

آیا پکیج ها برامون ارسال می شوند ؟

خیر. قابلیت دانلود تمامی دوره ها بعد از خرید برای شما ایجاد میشه و نیازی نیست چند روز منتظر ارسال پکیج های فیزیکی باشی و بعدش با رفتن به کلی کانال تلگرام های مختلف و درخواست دریافت کد کلی منتظر بمونی. توی آرچ آرت همه چیز مکانیزه است یعنی ظرف کمتر از 3 دقیقه خرید میکنی و دسترسی برات فعال میشه.

آیا برای دیدن دوره های آموزشی باید به صورت مداوم به اینترنت وصل باشیم ؟

خیر. تمامی فایل های مربوط به دوره های آموزشی رایگان و غیر رایگان قابل دانلود هستند و شما می تونید ویدئو های آموزشی رو بدون دسترسی به اینترنت ببیند.

از زمان شروع خرید تا پایان چقدر طول میشکه تا دسترسی برامون باز بشه ؟

فقط 3 دقیقه زمان کافیست تا به دوره ها دسترسی پیدا کنی.

اگر قطعه ای در کامپیوتر عوض کنیم فیلم ها اجرا نمی شوند ؟

بله اما میتونید با پشتیبانی تماس بگیرید و سیستم جدید را ثبت کنید.

آیا با تعویض ویندوز دیگه نمی تونیم دوره رو ببینیم ؟

خیر با تعویض ویندوز هیچ تغییری صورت نمی گیره.

فایل های آموزشی فقط روی یک سیستم اجرا می شوند ؟

بله به دلیل مسایل امنیتی هر دوره را فقط می تونید روی یک سیستم مشاهده کنید.

چجوری به سوالتمان پاسخ داده می شود ؟

هر سوالی که برات پیش میاد به سیستم پرسش و پاسخ وب سایت مراجعه می کنی و سوالتو میپرسی کارشناس های ما در کوتاه ترین زمان بهت پاسخ میدن.

چجوری از پلیر آرچ آرت استفاده کنیم ؟

پلیر را نصب کنید و از اتصال سیستم خود به اینترنت مطمئن بشید و فقط یک مرتبه با باز کردن یکی از ویدئو های آموزشی خریداری شده ،username و password خودتون رو وارد کنید تا دسترسی برای همیشه فعال بشه.

در صورت تعویض سیستم چیکار کنیم ؟

با بخش پشتیبانی آرچ آرت تماس بگیرید و ما امکان مشاهده آموزش ها بر روی سیستم جدید رو فراهم می کنیم.

چرا باید از پلیر اختصاصی آرچ آرت استفاده کنیم ؟

به دلیل استفاده های غیر مجاز افراد سود جو و امکاناتی نظیر ویدئو بوک مارکینگ ، سیستم پرسش و پاسخ و استفاده ی همزمان از ویدئو و سر فصل ها.

چجوری با روند آموزشی دوره های آرچ آرت آشنا بشیم ؟

با استفاده از جلسات رایگان دوره های آموزشی موجود در وب سایت archart.ir می تونید با روند آموزشی دوره ها آشنا بشید و همچنین می تونید به صورت مستقیم با مدرسین یا بخش پشتیبانی به صورت تلفنی تماس بگیرید .

چجوری باید از آموزش های رایگان استفاده کنیم ؟

برای استفاده از آموزش های رایگان باید به وب سایت archart.ir مراجعه کنی و با رفتن به قسمت آموزش های رایگان، ویدئو مورد نظرتو ببینی.

آیا فایل های دانلودی از کیفیت پایین تری برخوردار هستند ؟

خیر. تمامی این آموزش های با کیفیت Full HD به صورت کم حجم شده روی وب سایت قرار داره. پس با کیفیت بالا و جزئیات زیاد ، آموزش ها رو میبینی.