چطوری پرداخت کنیم ؟

با توجه به این که وب سایت ما , نماد اعتماد الکترونیک داره شما می تونین به ما اعتماد کنین و پرداختتون را از طریق درگاه پرداخت های موجود توی سایت انجام دهید.


در خارج از کشور چجوری پرداخت کنیم ؟

اگر شما در خارج از کشور هستید ، می تونین به چهار روش خرید کنید.

اول این که می تونین اول توی وب سایت عضو بشید و بعد از عضو شدن نام کاربری و رمز عبور خود را در اختیار یک فرد مطمئن در ایران قرار دهید تا از جانب شما هزینه دوره ها را به صورت آنلاین از طریق در گاه بانک های ایران پرداخت نماید.

راهکار دوم اینه که از صرافی های مجاز در شهر خودتان هزینه ی دوره را به شماره حساب یا کارت ما واریز نمایید. و بعد از واریز کردن هزینه با واتس آپ یکی از این شماره های زیر تماس میگیرید و همون لحظه دستراسی برای شما فعال می گردد.

راهکار سوم اینه که شما می تونین با خرید کارت های هدیه مخصوص آمازون یا اسکچو و یا ... هزینه را واریز نمایید بعد از واریز ، با واتس آپ یکی از این شماره های زیر تماس میگیرید و همون لحظه دستراسی برای شما فعال می گردد.

راهکار چهارم که شاید پدر و مادر های با آن برای پرداخت هزینه راحتتر هستند ، کارت به کارت کردن است که شما می تونین هزینه را کارت به کارت کنید و بعد از آن با واتس آپ یکی از این شماره های زیر تماس میگیرید و همون لحظه دستراسی برای شما فعال می گردد.


آیا می تونیم هزینه را کارت به کارت کنیم ؟

بله شما می تونین هزینه دوره را کارت به کارت کنید و بعد از کارت به کارت کردن در صورتی که در سایت عضو هستید با یکی از شماره های زیر تماس بگیرید تا دستراسی برای شما فعال گردد. دوستانی که خارج از کشور هستند لطفا با واتس آپ پیام دهند یا تماس بگیرند.


شماره ها ؟

0098-913-398-7717
مهندس صابر ماهانی
تلفن این شماره در دستراس تر می باشد.

0098-919-892-8348 تلفن پشتیبانی

شماره کارت ؟

بانک رسالت
به نام : صابرزاده ماهانی
5041-7210-2485-2940