جلسه شانزدهم VRAY AVNTGARD

جلسه شانزدهم VRAY AVNTGARD

جلسه شانزدهم VRAY AVNTGARD

جلسه شانزدهم VRAY AVNTGARD

مدرس :
امیر محسن صابر ماهانی

کد مدرس :
101

پلاگین وی ری روی نرم افزار های سه بعدی نصب میشه و میتونه کار شما را به سطح بالایی از کیفیت نور ، متریال و رندر نهایی برسونه. گاهی اوقات رندر گرفته شده با این پلاگین هیچ فرقی با عکس واقعی نداره پس حواستون باشه که با این پلاگین میشه فرا تر از واقعیت پا گذاشت. می تونیم از کسانی که در رشته¬ های ساختمانی مانند معماری و عمران کار می کنند به عنوان فعالان این پلاگین نام ببریم. تنظیمات راحت و کاربرد بالا به این پلاگین شهرت بالایی داده. در این دوره مباحثی را آموزش می دهیم که کاربران بتوانند در سطوح بین المللی فعالیت کنند.دسته بندی : Vray
برچسب ها : #وی-ری-آنگارد #دوره-آموزشی-وی-ری-آوانگارد #دوره-آموزش-وی-ری #VRAY-AVANTGARD #آموزش-Vray

در این جلسه وی ری اوانگارد ما به شما به وجود آوردن خصوصیات :

Depht Of Field

Motion Blur

Panorama 360 & Virtual Reality (VR)

را یاد میدیم.

Depht Of Field در دوربین های ویری این امکان را بوجود میاره که علاوه بر ایجاد عمق میدان , توانایی بوجود اوردن الگوی بوکه را به ما می دهد که در این امو.زش اوانگاردی به خوبی آن را آموزش می دهیم.

Motion blur چه زمانی به وجود می آید؟

زمانی که شما از موضوعی که در حال حرکت است عکس بگیری , ویژگی Motion Blur بوجود می آید و دراین قسمت از دوره آموزشی وی ری آوانگارد ما به طور کامل  به آن میپردازیم.

اگه دنبال استفاده از رندر های 360 درجه و عینک های VR هستی بهت توصیه می کنم که حتما این جلسه را تا انتها ببین و از این تکنیک خیلی ساده و کاربردی برای بوجود اوردن رندر های 360 درجه استفاده کنید.

مشخصات دوره
قیمت : 1,590,000 تومان  

افزودن به علاقه مندی ها
امتیاز 5 از 62
93222 بازدید     0 دیدگاه
مدرس : امیر محسن صابر ماهانی مدت زمان دوره : 46 ساعت جلسات : 42 جلسه وضعیت دوره : کامل شده سطح دوره : مقدماتی تا پیشرفته پیش نیاز : ندارد سرویس پرسش و پاسخ ( پشتیبانی ) : دارد زبان : فارسی / Persian دریافت : دانلودی وضعیت فروش : باز
گزارش تخلفات

با دریافت دوره از مزایای زیر استفاده نمایید.

  آموزش صریح و روان
  استفاده آسان از این آموزش ها
  استفاده از سیستم ویدئو بوکمارکینگ
  سرویس پرسش و پاسخ

  پلیر اختصاصی ما را از اینجا دانلود کنید

توضیحات و فایل نصب پلیر اختصاصی را دانلود نمایید.