ساخت فستیوال هال

سلام به همه، نام من Pasca پوترا است و من مدیر هنری در Polynates (یک استودیوی archviz واقع در بالی، اندونزی) هستم. من می خواهم از جف لکه که به ما این فرصت را داده تشکر کنم. این ساختمان فستیوال هال در Mühlgraben، اتریش واقع شده است. این تصویر تفسیر مجدد ما برای بیان یک نوع متفاوت از سبک برای ارسال تولید این معماری منحصر به فرد و شگفت انگیز است.

در اینجا تصاویر مرجع عبارتند از:

مدل سازی:

با برنامه ها و تصویر ارائه شده مرجع، من شروع مدل سازی ساختمان پایه در SketchUp و واردکردن آن  به ds3 مکس به اصلاح برخی از هندسه، اضافه کردن چشم انداز و پوشش گیاهی پرداختم.

 

مدلسازی SketchUp

مدل سازی در نرم افزار ds Max3:

گیاه:

برای پوشش گیاهی و محیط زیست از iTrees تابستان و مدل های D iGrass3 استفاده کردم.   برای پراکندگی درختان و علف من با استفاده از ابزار استاندارد select by color در ds Max3 و پلاگین  Multiscatterاستفاده کردم .

 

در اینجا پارامترهای multiscatter هستند.

روشنایی و دوربین:

دراین صحنه من از یک V-Ray Domelight با HDRI و از V-Raysun برای نور خورشید از V-Ray Lightsphere برای فضای داخلی استفاده کرده ام برای روشن کردن کل صحنه خارجی از domelight  استفاده شده است.

تنظیمات نورپردازی:

تنظیمات دوربین:

مصالح و بافت:

تنظیمات رندر:

در اینجا تنظیمات خاص از پیش تنظیم شده اند. بدون.  وهمه تصاویر بصورت فرمت TIF رنگ 16 bitt ذخیره شده اند.

پس از تولید:

پست است که عمدتا به خلق و خوی قابل توجه در این صحنه رونق میدهد. در اینجا رندر خام وارد فتوشاپ میشود و به آن عمق داده میشود.

اول از همه من بروی ویرایش کنتراست و روشنایی تصحیح رنگ برای چمن و شاخ و برگ کار کردم،.

 اضافه شده آسمان و برخی از تصحیح رنگ برای آسمان.

بازاستفاده از PhotoLooks گلوله سحر و جادو توانستم یک خلق و خوی مایل به آبی را در تصویر آسمان به عنوان یک استثنا ایجاد کنم.

من یک خلق و خوی زرد رنگ با استفاده از تصحیح رنگ اضافه کردم  تا یک حال و هوای کمی گرم تر وداشته باشد ومقدار Opacity تصویر را بروی 10٪گذاشتم.

در اینجا با دوباره اضافه کردن رنگ مایل به سبز درمنطقه بالای ساختمان ،و اصلاح کنتراست و روشنایی زرد رنگ داخلی و درخشان ساختمان کمی ب اصلاح تصویر پرداختم . شما می توانید تنظیمات تصحیح رنگ زیر را ببینید.

در اینجا یک تصویرکه تعدادی گوسفند در آن است به کار بابرخی از تنظیمات رنگ و سایه اضافه کردم.

اینجا آخرین مرحله پس از تولید با اضافه کردن شکل و افزایش کنتراست ب اتمام رسیده.

تصویر نهایی: