آموزش مدل سازی و رندرینگ اتاق غذاخوری مدرن در نرم افزار تری دی مکس

شاید در مرحله نخست مدل سازی و رندرینگ طراحی های داخلی ، کار دشوار و پیچیده ای به نظر برسد اما شما با استفاده از این آموزش می توانید روند آموزشی طراحی دکوراسیون داخلی را به صورت گام به گام و آسان یاد بگیرید. استفاده از این آموزش مهارت شما را از قبیل مدل سازی دکوراسیون داخلی همچنین نحوه استفاده و کاربرد ویرایشگر ها (Modifiers) در نرم افزار 3ds Max بالا میبرد .

محتوا :

در این آموزش مباحث کامل دکوراسیون داخلی منزل از جمله مدل سازی  مبلمان مدرن و  متریال های  واقعی (real) VRay را بسازید و تنظیمات روشنایی مورد نظر برای صحنه های روز و شب را فرا می گیرید. شما همچنین با پست پروداکشن در فتوشاپ آشنا می شوید. تمامی مراحل به صورت جزء به جزء و کامل توضیح داده شده است. در این آموزش از تجربه های مدرس ، برای بالا بردن مهارت های خود در معماری داخلی و ایجاد برخی از تکنیک ها در نمونه کارهای معماری خود استفاده کنید. در این آموزش با استفاده از تکنیک های مختلف شما به راحتی می توانید یک رندر کاملا معمولی را تبدیل به یک رندر فوق العاده کنید.

 

  • نام فارسی آموزش مدل سازی و رندرینگ اتاق غذاخوری مدرن در نرم افزار تری دی مکس
  • نام انگلیسی 3ds Max in Viscorbel – Contemporary Dining Room
  • حجم دانل ود   2.44 GB :
  • نرم افزار : 3ds Max
  • مدرس : Austris
  • زبان آموزش  : انگلیسی
  • پلاگین :  V-Ray

 

توصیه :

توصیه می شود تمامی دوره های  مدل سازی ، رندرینگ و فتوشاپ  را مشاهده کنید.

 

موارد استفاده :

این آموزش بسیار زیبا علاوه بر دوره ی رندر  و مدل سازی  جزو دسته ی دوره ی پست پروداکشن و همینطور فتوشاپ هم می باشد و شما با استفاده از تکنیک های آموزشی موجود در این مجموعه می توانید رندر های طراحی داخلی منزل  خود را بهبود ببخشید.

 

I will show you how to model modern furniture, make life-like VRay materials, and set up the lighting for a daylight and night-time scenes. You will also learn how to make your renders really shine in Photoshop.