دانلود تکسچر های « خزه و لجن » ( Over 650 Lichen Moss )

تصاویر پرکاربرد و با کیفیت (High Resolution) خزه، لجن و گلسنگ جهت استفاده در در متریال های ترکیبی Belend می باشد. اگر شما یک کاربر حرفه ای نرم افزار های فتوشاپ یا 3Ds Max هستید با استفاده از این تکسچر های سبزه می توانید متریال های مورد نظر را برای طراحی های فضا های سبز خود انجام دهید. این متریال برای طراحی های خارجی مورد استفاده رشته های گوناگون خصوصا معماری قرار می گیرد.

 

 

محتوا :

این تصاویر شامل انواع تکسچر های خزه، لجن و گلسنگ با طیف های رنگی متفاوت  می باشد. شما می توانید از این تکسچر های پرکاربرد برای طراحی های خارجی (طراحی فضا های طبیعی) استفاده کنید. این مجموعه یکی از با کیفیت ترین مجموعه های تکسچر های پلاستر حاوی 27 مپ متفاوت است که همه آنها به طور کامل با فرمت های JPG موجود می باشد. تمام تصاویر در رزولوشن بالا و با مپ های diffuse می باشند. همچنین این تکسچر ها قابلیت تبدیل به مپ های reflect ،bump و displacement برای ساخت متریال های گوناگون و خصوصا برای ساخت ماسک دارند. این تکسچر ها قابلیت سازگاری با انواع موتور رندر ها نظیر V-Ray و corona را دارند.

 

  • نام فارسی : مجموعه تکسچر شماره 1خزه و گلسنگ Over_650 
  • نام انگلیسی : Over 650 Lichen Moss Textures Set 1 
  • حجم دانلود :  162MB
  • فرمت :  JPG File (.jpg)
  • تکسچر : انواع خزه، لجن و گلسنگ
  •  رزولوشن تکسچر ها : 1944*2592
  • سازنده : over 650

 

توصیه :

همچنین برای استفاده از دیگر مجموعه تکسچر های پلاستر به قسمت بلاگ  سایت معماری archart مراجعه کنید.

 

نحوه استفاده :

با کشیدن و رها کردن در صفحه material editor نرم افزار 3dsMax می توانید به راحتی از این تکسچر ها استفاده کنید.

 

موارد استفاده :

این تکسچرها کاربرد زیادی برای ساخت انواع متریال های خزه، لجن و گلسنگ  برای طراحی خارجی دارند و همچنین می توانید از این تکسچر برای متریال های فضا های طبیعی مانند کوه، دشت و برکه   استفاده کنید. شما می توانید این تصاویر را در نرم افزار های فتوشاپ , تری دی مکس , اسکچ آپ , رویت و پلاگین هایی نظیر ویری , کرونا و .... استفاده کنید. این تکسچر ها پیشنهاد فوق العاده ای برای استفاده در رشته معماری می باشد. اغلب معماران ، هنرمندان CG و کاربران حرفه ای نرم افزار 3dsMax از این تکسچر ها استفاده می کنند.

 


لینک دانلود :


برای دانلود با سرعت بالاتر بهتر است از دانلود منیجر استفاده شود که آموزش آن را می توانید از این لینک مشاهده نمایید.

طریقه ی خارج کردن فایل ها از حالت فشرده.
دانلود