دانلود تکسچر سنگ (rocks-textures-50-set1)

این مجموعه شامل تکسچر سنگ طبیعی با طرح و رنگ های مختلفمی باشد. این تکسچر ها کاربرد زیادی در رشته معماری و طراحی دکوراسیون داخلی و طراحی نما دارند. شما می توانید در طراحی های داخلی و خارجی خود با رزولوشن از انها استفاده کنید.

 

محتوا:

یا استفاده از  این مجموعه شما می توانید به راحتی در کارهای سه بعدی خود و در نرم اقزار های مختلف بهترین استفاده داشته باشید. این تکسچر ها دارای رزولوشن بسیار بالایی هستند ویا فرمت آنها JPG در اختیار شما قرار داده شده است و می توانید در محیط فتوشاپ ویرایش های مختلف را انجام داده و در گزینه های مختلف نرم افزار مکس مانند bump map، mask، Reflect،  Refract و ... بهترین استفاده را کنید و به بالا ترین خروجی مورد نظر برسید.

 

  • نام فارسی :مجموعه تکسچر سنگ
  • نام انگلیسی : rocks-textures-50-set1
  • حجم دانلود : 182MB
  • فرمت :   JPG File (.jpg)
  • تکسچر : سنگ
  • رزولوشن :  2500

 

توصیه:

شما می توانید برای مشاهده و دانلود تکسچر های دیگر به قسمت بلاگ سایت معماری archart بروید و از آنها به راحتی استفاده کنید.

 

نحوه استفاده :

با کشیدن و رها کردن در صفحه material editor نرم افزار 3dsMax می توانید به راحتی از این تکسچر ها استفاده کنید.

 

موارد استفاده : 

 این مجموعه از تکسچرها کاربرد زیادی در طراحی نما و طراحی های داخلی دارند که طراحان، معماران از آن ها بسیار استفاده می کنند. این تکسچر ها قابل استفاده در تمام نرم افزار ها مانند Photoshop ، 3dsMax و تمامی پلاگین ها نظیر V-Ray قابل استفاده می باشند.

 


لینک دانلود :


برای دانلود با سرعت بالاتر بهتر است از دانلود منیجر استفاده شود که آموزش آن را می توانید از این لینک مشاهده نمایید.

طریقه ی خارج کردن فایل ها از حالت فشرده.
دانلود